Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Podnieśno - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem, ul. Sekulska

Siedlce(Podnieśno + 15 km)

479 000 zł49,60 m² 9 657,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 49,6 m - ul. Sekulska 15 - Ogrodzone osiedle (2002 r.) Układ pomieszczeń: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - oddzielna toaleta - balkon ok. 4,5 m - piwnica ok. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglarska

Roskosz,Siedlce(Podnieśno + 15 km)

450 000 zł59,60 m² 7 550,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł46,40 m² 10 129,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Leśniczówka

Leśniczówka(Podnieśno + 21 km)

170 000 zł50,62 m² 3 358,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - 50,62 m - Leśniczówka - 20 min do Siedlec Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,62 m , położone na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 312 zł64,72 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego, o powierzchni 64,72 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach. Lokal oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł37,30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Woszczerowicza w Siedlcach. Powierzchnia lokalu wynosi 37.3 m2, ekspozycja okien na zachód. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski(Podnieśno + 14 km)

390 000 zł50,50 m² 7 722,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przytulne mieszkanie 50,5 m - 2 pokoje z balkonem | Sokołów Podlaski Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,84 m² 9 951,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Siedlce, ul. Wyszyńskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł78,63 m² 7 885,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż duże, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 78,63m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji miasta Siedlce, na zielonym, cichym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł47,80 m² 9 560,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Oferuje do sprzedaży funkcjonalne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o pow. 47,80m2 + piwnica 2,70m2 położone na II piętrze w Siedlcach przy Ulicy Kaszubska. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Podnieśno,mazowieckie

210 000 zł30 m² 6 988,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym piwnicą. Powierzchnia 30 m . Mieszkanie położone w pięknym leśnym otoczeniu, spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Podnieśno,mazowieckie

135 000 zł53 m² 2 552,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecam do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,88 m2nieruchomość złożona z: kuchnia otwarta z oknem 5,5 m.kw pokój dzienny 11,96 m.kw pokój dzienny 8,89 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Podnieśno

Podnieśno,mazowieckie

74 000 zł31 m² 2 426,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Knc Nieruchomości Siedlce ma do zaoferowania 1 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o metrażu 30,5m2 w cichej i spokojnej miejscowości Podnieśno pod Siedlcami przy trasie Siedlce -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij