Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Podnieśno - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

85 000 zł10 902 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna o powierzchni 1,09 ha w Podnieśnie gmina Suchożebry. Odległość od drogi krajowej nr 63 ok 450m Szerokość ok. 32 m. Nowa cena 85 000 zł Oferta wysłana z programu imo dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Podkupientyn

Podkupientyn(Podnieśno + 15 km)

139 000 zł1 246 m² 111,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki położonej na obrzeżach miasta w miejscowości Podkupientyn. Odległość od Sokołowa Podlaskiego wynosi zaledwie około 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Dąbrówka-Niwka

Dąbrówka-Niwka(Podnieśno + 18 km)

160 000 zł20 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość rolna z częścią leśną w Dąbrówce-Niwce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze rolnym z wydzieloną częścią leśną, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona Jagodnia

Jagodnia(Podnieśno + 11 km)

420 000 zł2 185 m² 192,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka o przeznaczeniu budowlanym o łącznej pow. 2185 m2 w Jagodni gm. Siedlce. Nieruchomość posiada dostęp do mediów tj. woda, kanalizacja, energia i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł2 798 m² 156,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż stare opole, ul. Jana Pawła II Powierzchnia całkowita: 2798 m Część budowlana: 765 m Na działce znajduje się drewniany dom o powierzchni zabudowy 109 m .

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brzeska

Siedlce(Podnieśno + 15 km)

2 499 000 zł1 389 m² 1 799,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - centrum Siedlec, ul. Brzeska Na sprzedaż działka inwestycyjna z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wojnów(Podnieśno + 25 km)

85 000 zł1 443 m² 58,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezwykła działka położona w spokojnej miejscowości Wojnów, w gminie Mordy, zaledwie około 20 km od Siedlec. 3,5 km od stacji pkp w Cierpigórzu, to miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wiśniowa

Nowa Wieś(Podnieśno + 17 km)

96 921 zł1 089 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6 działek zlokalizowanych przy ulicy Wiśniowej w Nowej Wsi! Grunty oddalone są jedynie o około 2 km od Sokołowa Podlaskiego. Poniżej przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stare Opole

Stare Opole(Podnieśno + 14 km)

180 000 zł9 700 m² 18,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż duża działka w skład której wchodzą część leśna i rolna. Polecam, na sprzedaż ładna zielona działka w skład której wchodzą część leśna 7500 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sokołowska

Żanecin(Podnieśno + 14 km)

175 000 zł929 m² 188,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek idealna propozycja dla osób poszukujących uzbrojonej działki, gotowej do rozpoczęcia inwestycji i planujących budowę domu w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Słuchocin

Słuchocin(Podnieśno + 19 km)

64 000 zł1 145 m² 55,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o charakterze budowlano-rekreacyjnym o pow. 1145 m2 położona w Słuchocinie Na sprzedaż działka o charakterze budowlano-rekreacyjnym o pow. 1145 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Podnieśno

Podnieśno,mazowieckie

185 000 zł16 700 m² 11,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o pow. 1,67 ha w Podnieśniu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych Działka rolna. Typ.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij